Narzędziownia

Narzędziownia - Park Maszynowy


Narzędziownia Firmy Palimet produkująca oprzyrządowanie zaprojektowane przez nasze biuro konstrukcyjne lub zlecone przez klienta dysponuje parkiem kilkudziesięciu obrabiarek o różnych zastosowaniach, co pozwala na produkcję bardzo zaawansowanych technologicznie elementów.

Rozbudowana i zaawansowana technologicznie narzędziownia pozwala nam zapewnić klientom kompleksową obsługę w zakresie wykonawstwa tłoczników, wykrojników oraz części maszyn i urządzeń.

Przeprowadzamy remonty, eliminując awarie i dostosowując zaplecze technologiczne firm do wymogów współczesnego przemysłu oraz obowiązujących norm unijnych. Stale wzbogacamy nasz park przemysłowy, inwestując w nowoczesne urządzenia obrabiające opatentowane przez światowych liderów w dziedzinie metalurgii.

W naszej narzędziowni posiadamy m.in. Tokarki CNC MAZAK, tokarki konwencjonalne TOS, Frezarki konwencjonalne oraz CNC DECKEL MAHO, posiadamy elektro drążki AGIE, Szlifierki do płaszczyzn, wałów, otworów oraz koordynacyjne, ELB, JONSE & SHIPMAN, WMW, HAUSER jak również prasy mimośrodowe o nacisku od 5 do 300T LAUFER, LEN oraz wiele innych maszyn.