Telefon: 22 755 86 02
Mail: zkm@palimet.com

Zakład Konstrukcyjno-Mechaniczny Palimet dysponuje parkiem kilkudziesięciu obrabiarek o różnych zastosowaniach, co pozwala na produkcję bardzo zaawansowanych technologicznie elementów.

Rozbudowana i zaawansowana technologicznie narzędziownia pozwala nam zapewnić klientom kompleksową obsługę w zakresie wykonawstwa maszyn i urządzeń przemysłowych oraz elementów eksploatacyjnych. Przeprowadzamy remonty, eliminując awarie i dostosowując zaplecze technologiczne firm do wymogów współczesnego przemysłu oraz obowiązujących norm unijnych. Stale wzbogacamy nasz park przemysłowy, inwestując w nowoczesne urządzenia obrabiające opatentowane przez światowych liderów w dziedzinie metalurgii.

W naszej narzędziowni posiadamy m.in. Tokarki CNC MAZAK, tokarki konwencjonalne TOS, Frezarki konwencjonalne oraz CNC DECKEL MAHO, posiadamy elektrodrążki AGIE, Szlifierki do płaszczyzn, wałów, otworów oraz koordynacyjne ELB, JONSE&SHIPMAN, WMW, HAUSER jak również prasy mimośrodowe o nacisku od 5 do 300T LAUFER, LEN oraz wiele innych maszyn.n.